Basında Biz

BASIN ODASI

Yükleniyor
Sanayi Gazetesi

Dikenli Araziden Teknoloji Üssüne

Türkiye'nin ilk TGB'leri arasında yer alan Hacettepe Teknokent, 15 yılı geride bıraktı. Teknokentin kuruluş yıldönümü için düzenlenen törende, teknokentin kurulmasında emekleri geçen isimlere ve başarılı firmalara ödül verildi.

Sanayi Gazetesi - 2 Nisan 2018

Haber Detayı
Bizim Eczacı

Wellcare Gaspass Plus

Gaz, şişkinlik ve spazm gibi semptomların tedavisinde hızlı ve etkili bir çözüm sunan Gaspass Plus; etken madde olarak hem simetikon hem de aktif karbon içerir.

Bizim Eczacı - 1 Nisan 2018

Haber Detayı
Kocaeli Gazetesi

İDEV'de 250'yi aşkın iş görüşmesi yapıldı

İDEV Fuarı'nda düzenlenen Co-Matching etkinliği ile Kocaeli iş dünyası, dünya ülkeleriyle işbirliği imkanı buldu. 150'yi aşkın iş insanının katıldığı etkinlikte, 250'den fazla iş görüşmesi gerçekleştirildi.

Kocaeli Gazetesi - 27 Mart 2018

Haber Detayı
Workshop

Yerelleşme ve Katma Değerli Üretim

Üretimde yerelleşme basit bir biçimde bir üretim yeri değişikliği olarak düşünülebilir.Diğer sektörler ile kıyaslandığında üretim operasyonlarının yerelleşme süreci ilaç sektörü için tâbi olduğu yönetmelikler ve mevzuatlar gereği (GMP) oldukça masraflı,süreç bakımından zahmetli ve zaman alan operasyonlardır.

Workshop - 26 Mart 2018

1.Sayfa 2 .Sayfa 3 .Sayfa
Workshop

Geleceğe Adını Yaz

İlko İlaç'ın "Geleceğe adını yaz" mottosuyla düzenlediği yeni yıl toplantısı Kıbrıs'ta yapılan konsept bir organizasyon ile gerçekleşti.Genel müdürlük ve saha kadrosunun bir araya geldiği toplantıda 2017 yılı değerlendirmesi yapıldı.

Workshop - 26 Mart 2018

Haber Detayı