Basında Biz

BASIN ODASI

Yükleniyor
Eczacı

İLKO İLAÇ GELECEĞE ADINI YAZIYOR

İLKO İlaç'ın 'Geleceğe adını yaz' mottosuyla düzenlediği yeni yıl toplantısı,geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta yapılan konsept bir organizasyon ile gerçekleşti.Genel Müdürlük ve saha kadrosunun bir araya geldiği toplantıda 2017 yılı değerlendirmesi yapıldı.2018 hedeflerinin de konuşulduğu toplantıda,portföye yeni katılan 6 ürünün iç lansmanı yapılırken,ilgi çeken aktivitelerle İLKO ailesi moral depoladı.

Eczacı - 19 Mart 2018

Haber Detayı
Bizim Eczacı

Wellcare Gaspass Plus

Gaz, şişkinlik ve spazm gibi semptomların tedavisinde hızlı ve etkili bir çözüm sunan Gaspass Plus; etken madde olarak hem simetikon hem de aktif karbon içerir.Çift katmanlı tablet teknolojisi ile çift yönlü etki gösterir. Wellcare ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır.

Bizim Eczacı - 19 Mart 2018

Haber Detayı
Parents

Konumuz alfabe değil vitaminler

Evet vitaminlerin vücudumuz için önemi tatışılmaz ama D vitamini son zamanlar da çok gündemde. Nedir? neden gerekir Güneş var yetmez mi? vs. vs. pek çok soru var. Uzmanların söyeldiğine göre Türkiye'de 10 kişiden 9'unda D Vitamini eksikliği var. Bu kadar güneş alan bir coğafyada neden bu denli bir eksiklikten söz ediyoruz dedik ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Hilal Mocan'a danıştık.

Parents - 1 Mart 2018

1.Sayfa 2 .Sayfa
Eczacı Farmakope

İLKO'DAN ENDÜSTRİ EĞİTİMİNDE YENİ ADIM

Daha önce yaygın eğitim programları içerisinde yer alan ve 872 saatlik bir modül olan 'İlaç üretimi operatörü' eğitimi, İLKO İlaç tarafından 'Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İlaç Üretimi' şeklinde farklı bir modül ve 40 saat olarak yeniden hazırlanarak sektörün kullanımına sunuldu.

Eczacı Farmakope - 10 Şubat 2018

Haber Detayı
Anne Bebek Dergisi

WELLCARE VİTAMİN D3

Acıbadem Sağlık Grubu Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Prof. Dr. Serap Semiz: 'Wellcare Vitamin D3, Avrupa Endokrin Derneği Klinik Uygulama Kılavuzunda çocuk ve yetişkinler için önerilen dozlarda D3 vitamini içeriyor.

Anne Bebek Dergisi - 2 Şubat 2018

Haber Detayı