Selin Yapı

Selin Yapı; yaşama değer katan yüksek kalitedeki projeleri, doğal dokuyu koruyarak hayata geçirmektedir.

Geleceğe uzanan
nitelikli projeler

Selin Yapı, 2003 yılında Selçuklu Holding bünyesindeki sanayi kuruluşlarının inşaat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Günümüzde, endüstriyel tesislerin yanı sıra nitelikli konut ve AVM gibi farklı projeleri de hayata geçirerek çalışma alanını genişletmiştir.

Anadolu’daki en büyük ilaç üretim yatırımı olan İlko İlaç Üretim Tesisleri, Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde yer alan İlko Ar-Ge Merkezi, 20.000 m²'lik Mehtap Mutfak Eşyaları Fabrika Binası, Gebze Dilovası’nda bulunan ve 60.000 m² alan üzerine inşa edilen Sentez Grup Üretim Tesisleri, İzmir’de bulunan 20.000 m² kapalı alana sahip Selçuklu İş Merkezi, Kocaeli Kartepe’de bulunan Almesan Üretim Tesisleri, İstanbul Ataşehir’de yer alan 58 derslikli Mustafa Öncel İlköğretim Okulu, Kamer Öncel Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Mustafa Öncel Spor ve Kültür Merkezi gibi farklı fonksiyonlara sahip tesisler Selin Yapı imzası taşımaktadır.

Nitelikli konut projeleri arasında adından sıkça söz ettiren Rings İstanbul projesi, Selin Yapı’nın ilk konut projesidir. Yine Sancaktepe’nin ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Rings AVM de Selin Yapı tarafından hayata geçirilmiştir.

Geçmişinden aldığı güçle insan mutluluğu, toplumsal kalkınma ve çevre koruma temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını, şirket kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak konumlayan Selin Yapı yeni projeler üretmeye ve yeni hikâyeler yazmaya devam edecektir.

Almesan
İlko
İlkogen
Selin Yapı
Mehtap
Costa
Sentez