Sentez Ambalaj

Türkiye’nin en büyük üretim tesisi olan SENTEZ GRUP; ambalaj ofset, gravür, flekso sistemlerinin yanı sıra bardak ve kornet üretme kabiliyetine sahiptir.

Ambalajı
biz biliriz

Matbaa ve ambalaj grubumuzu oluşturan Sentez Ambalaj, Natural Ambalaj ve Gül Ofset şirketleri 2013 yılında Sentez Grup olarak tek bir çatı altında toplanmıştır. Sürekli değişen ve gelişen ambalaj teknolojisi içerisinde üreten, ürettikçe büyüyen Sentez Grup; 500’ün üzerinde deneyimli çalışanı, teknik bilgi ve tecrübesiyle gurur duymaktadır. Eksiksiz arıtım ve geri dönüşüm sahaları, 55.000 m²’ye sahip kapalı alanı, kullandığı gelişmiş teknoloji ile Avrupa’nın en büyük ambalaj üreticilerinden biri olan Sentez Grup; dünya pazarının da güçlü oyuncuları arasındadır.

Sentez Grup; müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma felsefesi, gelişmiş teknoloji kullanımı, Ar- Ge çalışmaları, yeni ürünleriyle ile kısa sürede beklentilerin ötesine geçmiştir. Sentez Grup, başta Avrupa kıtası olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında yer alan ülkelerde ihracat faaliyetleri yürütmekte ve üretiminin yüzde 25’ini ihracata yönlendirmektedir.

Almesan
İlko
İlkogen
Selin Yapı
Mehtap
Costa
Sentez