Basında Biz

fashion&travel
İLK SİLİSYUM İÇEREN KOLAJEN

İleri teknolojileri kullanarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen İlko İlaç, inovatif ürünlere sahip markası Wellcare ile bir ilke imza attı.

fashion&travel
Mall Report
2024' TE HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ YENİ PROJELERLE ZİYARETÇİLERİMİZİ AĞIRLAYACAĞIZ

Marka karmasını bölgenin ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda güçlendiren Rings AVM, 2024 yılında da ziyaretçilerine AVM' de çok daha keyifli vakit geçirebilmelerini sağlayacak projeler hayata geçirmeye hazırlanıyor. Selçuklu Holding İcra Kurulu Üyesi Alperen Öncel ile bir araya geldiğimiz Kasım sayımızda hem 2023 yılı içerisinde hayata geçirdikleri projeleri hem de 2024 yılına dair hedeflerini konuştuğumuz keyifli bir söyleyişi gerçekleştirdik.

Mall Report
HARPER'S BAZAAR
ZAMANA KARŞI

Zamana ayak uydurmak için doğru destek önemli. Türkiye'de üretilen ve silisyum içeren ilk ve tek kolajen takviyesi olan Wellcare Collagen Beauty Boost serisi de en doğru yardımcılardan olmaya aday.

HARPER'S BAZAAR
Klass Magazin
'Wellcare Collagen Beauty Boost' Serisi Tüketicisiyle Buluştu

Tüketici sağlığı alanına yeni ve farklı ürünler sunarak çalışmalarına devam eden Wellcare; saşe, likit, toz kavanoz ve tablet olarak farklı formlara sahip, Türkiye'de ilk ve tek silisyum içeren 'Wellcare Collagen Beauty Boost' serisini düzenlediği basın toplantısı ile tüketicileriyle buluşturdu.

Klass Magazin
Burda Dergisi
Zamana Hükmedin

Wellcare; saşe, likit, toz kavanoz ve tablet olarak farklı formlara sahip, Silisyum içeren 'Wellcare Collagen Beauty Boost' serisiyle büyümeye devam ediyor.

Burda Dergisi
Evim
Kolajen Takviyesi

Silisyum içeren ilk ve tek kolajen takviyesi olan Wellcare Collagen Beauty Boost "Zamana Hükmedin" sloganıyla tüketicilere sunuldu.

Evim
Formsante
Kolajene Silisyum Takviyesi

Wellcare ; saşe, likit, toz kavanoz ve tablet olarak farklı formlara sahip, silisyum içeren "Wellcare Collagen Beauty Boost" serisiyle büyümeye devam ediyor.

Formsante

Follow us: