Sentez Grup Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

Siteye Git

1992 yılında, Selçuklu Holding şirketlerinin ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Sentez Grup; müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma felsefesi, gelişmiş teknoloji kullanımı, Ar- Ge çalışmaları, yeni ürünler, deneyimli kadrosu ve teknik altyapısı ile kısa sürede beklentilerin ötesine geçmiştir.

Sürekli değişen ve gelişen ambalaj teknolojisi içerisinde üreten, ürettikçe büyüyen Sentez Grup;.eksiksiz arıtım ve geri dönüşüm sahaları, 55.000 m2’ye sahip kapalı alanı, kullandığı gelişmiş teknoloji ile Avrupa’nın en büyük ambalaj üreticilerinden, dünya pazarının da güçlü oyuncularından biridir.

Türkiye’nin en büyük entegre üretim tesisi olan SENTEZ GRUP; 13 ayrı parkurda ofset, gravür, flekso baskı sistemlerinin yanı sıra bardak ve kornet üretme kabiliyetine sahiptir.

Sentez Grup, çeyrek asırdır; nitelikli insan kaynağı gücü, dünyaya entegre olan alt yapısı ile yeni ve yenilikçi ürünler geliştirmekte; inovasyona yatırım yaparak sektörün önünü açmakta ve artı değerler katmaktadır.

Sektördeki öncü ve lider konumunun verdiği sorumluluk ile  önemli Ar-Ge yatırımları yapmakta ve bugünden geleceğin ambalaj ihtiyaçlarına çözümler üretme hedefiyle çalışmaktadır.

Değerli ve dev markalar ile çalışan Sentez Grup, farklı coğrafyalarda bulunan 20’nin üzerindeki ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sentez Grup Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

Genel Merkez

Makine Organize Sanayii Bölgesi Demirciler Köyü Mah. 5. Cad. 9/2 Dilovası / KOCAELİ
+90 (262) 674 74 90

Follow us: